526 LEE CT

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3708-05-E-61

$42 690
Assessed Value
$119 060
Market Value
Annual Tax
$17 690
Taxable Value
Ownership
OwnerParent Michael
Mailing Address113 Batchelor ST Granby MA 01033
Property Details
Year Built1982
Living Area1 248 sq ft
Lot Size7 841 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$119 060
Assessed Value$42 690
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 690
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $142 000 01